Jäsenet

Yhdistyksessä on lähes 40 yritysjäsentä, selaa yhteystietoja alla. Hae jäsenyyttä lähettämällä vapaamuotoinen hakemus sähköpostitse virpi@fullsteam.fi

Yritys Artistit
2808-Management
Daniel Heerdmann, daniel.heerdmann@2808-mgmt.com
2808-mgmt.com
Alt Agency & Management
Esa Tontti, esa@altagency.fi
Death Hawks
Lake Jons
Teksti-TV 666
Aspen Music Oy
Hannu Sormunen, hannu.sormunen@aspenmusic.fi
www.aspenmusic.fi
Blue Buddha Agency & Management
Mr Kari Pössi, possi@piikkikasvi.fi
Head of Finance: Mr Juha Lassila, juha.lassila@piikkikasvi.fi
Legal Counsel: Mr Kari Karjalainen, kari.karjalainen@juridicus.fi
mgmt: www.bbmgmt.com
agency: www.piikkikasvi.fi
Steve'n'Seagulls
PK Keränen
Blue Violet Agency
Tanja Saarinen, tanja.saarinen@blueviolet.fi
www.blueviolet.fi
MoonMadness
Central Line Enterntainment Oy
Petri Ekman, petri.ekman@centralline.fi
centralline.fi
The Damager
Toni Törrönen, thedamager.com
thedamager.com
Blind Channel
Don Ton Record / DT Music Live
Eero Ekebom, eero.ekebom@dontonrecords.com
dontonrecords.com
Eastborder Promotions Ltd
Jone Nuutinen, jone@nordicwristbands.com
www.nordicwristbands.com

Extra Large Music Oy
Timo Isomäki, timo.isomaki@promoter.fi
xlmusic.net/

Firca Ltd
Ari Pietilä, ari@inverse.fi
Wolfheart
One Morning Left
The Hypothesis
Atlas
H.A.R.A.K.I.R.I
Skein
Fullsteam Management
Virpi Immonen, virpi@fullsteam.fi
Saara Silvennoinen, saara@fullsteam.fi
Katja Vauhkonen, katja@fullsteam.fi
KUUMAA
Disco Ensemble
Pariisin Kevät
Mariska
Suad
Sta1mina
Emilia Vuorisalmi
Heikki Helastinen
Heikki Silvennoinen
Pipsa Hurmerinta
Anni Hautala
Sami Kuronen
Milla Puolakanaho
Ginger Vine Management & PR
Heta Hyttinen, heta.hyttinen@me.com
www.gingervine.com
Shiraz Lane
Grey Beard Concerts & Management
Jouni Markkanen, jouni@greybeard.fi
Amorphis
Lost Society
Jademagia Music
Annika Tello, annika.tello@jademagia.fi
www.jademagia.fi
6G
Max Vola
Kaiho Republic
Pete Eklund, pete@kaihorepublic.com
Irina Björklund
Samuli Edelmann
Teleks
Vesa-Matti Loiri
Khatru Music Oy
Oliver Obolgogiani, oliver@khatrumusic.com
Live Nation Finland Oy
Jukka Varmo, jukka@livenation.fi
Siiri Kilpiä, siiri.kilpia@livenation.fi
www.livenation.fi
Insomnium
Manage Me
Carla Ahonius, carla@manageme.fi
Tina Jukarainen, tina@manageme.fi
Atte Huopainen, atte@manageme.fi
Cheek
Jenni Vartiainen
Erin
Ilta
ETTA
Ike
Lukas Leon
Jooa
Lotta-Maria Heinonen
Crimson Sun
Maria Tarnanen Oy
Maria Tarnanen, maria@tarnanen.fi
Markku Kärkkäinen, markku@tarnanen.fi
www.tarnanen.fi

Mimin Talli
Mimi Mannila, mimi@mimintalli.com
www.mimintalli.com
Mustat Enkelit
Rockwalli
Monstereo Management
Ari Tiainen, ari@monstereo.fi

Nem Agency Oy
Rowan Raffery, rowan@nem.fi
nem.fi
Amaranthe
Medeia
Operum
Liisa Tolonen, lstolonen@gmail.com
Raitala Music
Pia Raitala, pia@raitala.com
www.raitala.com
Aki Rissanen
Felix Zenger
Jukka Perko
Ricky-Tick Big Band
Rante Oy
Topi Hanhela, topi@rante.fi
www.rante.fi
Rauha Trio General Partnership
Mikko Kuiri (DJ/MC Miky Mau, Promoter), mikko.kuiri@rauhatrio.com
Aapo Markkula (DJ Lovroc, Promoter), aapo.markkula@rauhatrio.com
Ilkka Laine (DJ/MC Derailed, Promoter),ilkka.laine@rauhatrio.com
www.rauhatrio.com
Soul Kitchen Club
Rauha Trio Club
It's Cookin'
Cookies!
Result Entertainment Management
Jussi Hautala, jusu@resultentertainment.com
www.resultentertainment.com
Kasmir
Kauniit & Uhkarohkeat
SONNY
Krista Siegfrids
Rockadillo Production Oy
Tapio Korjus, tapio@rockadillo.fi
Rinneradio
Wimme & Rinne
Antti Paalanen
Rockin' Hot Mama Agency
Tanja Uusitalo, tanja@rockinhotmama.fi
Sam Agency Oy
Sami Peura, sami.peura@samagency.fi
Paleface
Souldier Oy
Davide Floreno, davide@souldier.fi

Sublime Music Agency
Tiina Vihtkari, tiina.vihtkari@sublime.fi
Rajaton
Kimmo Pohjonen
Till Dawn They Count Ltd
Toni Peiju, toni@tdtc.fi
Ewo Pohjola, ewo@tdtc.fi
www.tdtc.fi
Nightwish
Sonata Arctica
Beast in Black
Viabel Oy
Jykä Tyllinen, jyrki.tyllinen@viabel.fi
VILD Management
Martin Linnankoski, martin@vildmusic.com
Vesta
View
Have You Ever Seen the Jane Fonda Aerobic VHS?
Jesse Markin
Dallas KalevalaJaakko Aukusti
Phantom
VT Players Oy
Antto Varis, management@waltariband.com
Waltari