Jäsenet

Foorumissa on 26 yritysjäsentä, selaa yhteystietoja alla. Hae jäsenyyttä lähettämällä vapaamuotoinen hakemus sähköpostitse virpi@fullsteam.fi

Yritys Artistit
Alt Agency
Esa Tontti, esa@altagency.fi
The Hearing
Lake Jons
DEATH HAWKS
Aspen Music Oy
Hannu Sormunen, hannu.sormunen@aspenmusic.fi
www.aspenmusic.fi
Robin
Blue Buddha Agency & Management
Mr Kari Pössi, possi@piikkikasvi.fi
Head of Finance: Mr Juha Lassila, juha.lassila@piikkikasvi.fi
Legal Counsel: Mr Kari Karjalainen, kari.karjalainen@juridicus.fi
mgmt: www.bbmgmt.com
agency: www.piikkikasvi.fi
Naked
Hevein
The Duke
Blue Violet Agency
Tanja Saarinen, tanja.saarinen@blueviolet.fi
www.blueviolet.fi
MoonMadness
Bluesland Productions
Davide Floreno, davide.floreno@bluesland.fi
Erja Lyytinen
Robbie Hill
Eastborder Promotions Ltd
Jone Nuutinen, jone@eastborder.com
www.eastborder.com

Fullsteam Agency
Juha Kyyrö
Toni Ritonen
www.fullsteamagency.com
www.fullsteamagency.com
Fullsteam Management
Virpi Immonen, virpi@fullsteam.fi
Carla Ahonius, carla@fullsteam.fi
Tina Jukarainen, tina@fullsteam.fi
Niko Kangas, niko@fullsteam.fi
Ville Kilpeläinen, ville@fullsteam.fi
Michael Monroe
Von Hertzen Brothers
Disco Ensemble
Damn Seagulls
LAPKO
French Films
Red Moon Architect
Ginger Vine Management & PR
Heta Hyttinen, heta.hyttinen@me.com
www.gingervine.com
Amoral
Maija Vilkkumaa
Naildown
Shiraz Lane
Grey Beard Concerts & Management
Jouni Markkanen, jouni@greybeard.fi
Amorphis
Lost Society
Hanko Tuotanto Oy
Siiri Kilpiä, siiri.kilpia@hankotuotanto.fi
Hinterland Oy
Seppo Vesterinen, seppo@heartagram.com
HIM
The Rasmus
Koetinkivi Oy
Petri Ekman, petri.ekman@koetinkivi.fi
www.koetinkivi.fi
www.koetinkivi.fi
Live Nation Finland Oy
Jukka Varmo, jukka@livenation.fi
www.livenation.fi
Insomnium
Maria Tarnanen Oy
Maria Tarnanen, maria@tarnanen.fi
www.tarnanen.fi

MMA Records Oy
Jykä Tyllinen, jyrki.tyllinen@viabel.fi
Mimi Mannila, mimi@mmarecords.net
www.mmarecords.net
Mustat Enkelit
Rockwalli
Monstereo Management
Ari Tiainen, ari@monstereo.fi

Raitala Music
Pia Raitala, pia@raitala.com
www.raitala.com
Aki Rissanen
Jukka Perko
Panu Savolainen
Ricky-Tick Big Band
Tommy Lindgren
Felix Zenger
Rante Oy
Topi Hanhela, topi@rante.fi
www.rante.fi
Charon
Harmaja
Haavat
Rauha Trio General Partnership
Mikko Kuiri (DJ/MC Miky Mau, Promoter), mikko.kuiri@rauhatrio.com
Aapo Markkula (DJ Lovroc, Promoter), aapo.markkula@rauhatrio.com
Ilkka Laine (DJ/MC Derailed, Promoter), ilkka.laine@rauhatrio.com
www.rauhatrio.com
Soul Kitchen Club
Rauha Trio Club
It's Cookin'
Cookies!
Result Entertainment Management
Jussi Hautala, jusu@resultentertainment.com
Iiro Lahdenranta, iiro@resultentertainment.com
www.resultentertainment.com
Kasmir
Kauniit & Uhkarohkeat
SONNY
Krista Siegfrids
Rockadillo Production Oy
Tapio Korjus, tapio@rockadillo.fi
Rinneradio
Wimme
Sam Agency Oy
Sami Peura, sami.peura@samagency.fi
Paleface
Sublime Music Agency
Tiina Vihtkari, tiina.vihtkari@sublime.fi
Rajaton
Kimmo Pohjonen
Till Dawn They Count Ltd
Toni Peiju, toni@tdtc.fi
Ewo Pohjola, ewo@tdtc.fi
www.tdtc.fi
Nightwish
Sonata Arctica
Tuotantoyhtiö Ta-daa!
Semira Ben-Amor, semira@ta-daa.fi
Toni Marie Iommi
XL-Music Oy
Timo Isomäki, timo.isomaki@promoter.fi